Masáže pro děti
Masáže dětí
Dětské masáže
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Masáže Lipence

Pro masáže pro děti je nejlepší právě jejich domov. Je to místo, kde se cítí Masáže Lipencenejlépe a kde si dokáží masáž nejvíce užít.

Jmenuji se Petr Vopálka a jsem mobilní zdravotní masér terapeut s více než 10-ti letou praxí. V mé nabídce naleznete masáže relaxační, sportovní i zdravotní. Masáže pro děti poskytuji v rámci relaxace a odpočinku, podpory regenerace po sportu, ale i jako rychlou pomoc v případě zdravotních problémů.

Masáže Lipence - rád za Vámi přijedu kamkoliv po Praze, kde se nevyskytují parkovací zóny. Dále své služby poskytuji cca do 30 km od Prahy.

Zdravotní masér terapeut

Masér Petr Vopálka

Reference

Dětské zdravotní masáže

Dobrý den pane Vopálka,
děkuji Vám za dětskou masáž. Byli jsme rádi za Vaši návštěvu. Děti již delší dobu trálipy bolesti mezi lopatkami. Na internetu jsem našel, že poskytujete i zdravotní masáže doma pro děti. Zaujaly mne především Vaše zkušenosti. Zdravotní masáže byly velmi intensivní a zároveň uvolňující. Děti se po nich cítily skvěle!
Vaše masáže jsou super a jsme za ně moc rádi! Zdeněk

Relaxační masáže

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za perfektní masáž. Dcera měla také zájem o relaxační masáž. Na Vašich stránkách jsem našla, že poskytujete i relaxační masáže doma pro děti. Relaxační masáž se jí moc líbila. Dcera se po masáži cítila odpočatá a uvolněná.
Jsme Vám moc vděčný, Klára

Zdravotní masáže doma

Zdravíme Vás pane Vopálka,
děkujeme za Vaše masáže pro děti. Vaší zdravotní masáží jste nám velmi pomohl. Dcera se synem si již asi měsíc stěžovaly na růstové bolesti. Na internetu jsme našli, že poskytujete i zdravotní masáže pro děti. Velmi se nám také líbilo, že nemusíme cestovat za Vámi, ale že přijedete Vy k nám. Velmi nás tedy potěšilo, že jsme mohli využít Vašich služeb. Nabídl jste nám brzký termín zdravotních masáží, které dětem velmi rychle pomohly. Ihned po masážích cítily velkou úlevu.
S pozdravem, Nela + Klára

Datum aktualizace stránky: 2024-5-14